Bogate wyposażenie w atrakcyjnej cenie

Nowy Duster oferuje jeszcze bogatsze wyposażenie w dobrej cenie! Jak zawsze w typowej dla Dacii atrakcyjnej cenie, dostępne jest wyposażenie takie jak: regulator-ogranicznik prędkości, system wspomagania parkowania tyłem, wyświetlacz temperatury zewnętrznej czy MEDIA NAV.

Nowoczesne technologie

Prosty i intuicyjny w obsłudze system multimedialny MEDIA NAV z 7-calowym (18 cm), ekranem dotykowym umożliwia obsługę poszczególnych funkcji: nawigacji, radioodtwarzacza czy korzystanie z technologii Bluetooth®, dzięki której możesz prowadzić rozmowy telefoniczne bez użycia rąk lub słuchać muzyki w audiostreamingu z przenośnych urządzeń podłączonych do gniazda USB czy wejścia typu jack. Zastosowane w Nowej Dacii Duster technologie są w 100% użyteczne, niezawodne i praktyczne.

Przyjemność z jazdy, niewielkie zużycie paliwa

Wyposażony w liczne zaawansowane technologie i przystosowany do pokonywania wszelkich przeszkód Nowy Duster jest napędzany silnikami nowej generacji zapewniającymi dużą przyjemność jazdy, niewielkie zużycie paliwa i obniżoną emisję CO2. Korzystając z trybu ECO i wskaźnika zmiany biegu, kierowca może w każdej chwili dodatkowo zoptymalizować zużycie paliwa i emisję CO2. Jeszcze nowocześniejsza, Nowa Dacia Duster, zachowuje te elementy designu, które znacząco przyczyniły się do jej sukcesu, nie straciła nic ze swych cech auta terenowego, które poradzi sobie w każdym terenie.

duster1

Prawdziwa rewolucja we wnętrzu

Wnętrze nowego Dustera, zwraca uwagę całkowicie nową stylistyką, oferuje poziom komfortu godny hatchbacka, pomimo że należy do świata samochodów z napędem na 4 koła.Zmieniony zespół zegarów i wskaźników z szeregiem chromowanych akcentów podkreśla przebojowy temperament Nowego Dustera. Auto jest teraz bardziej praktyczne, pomysłowe i wyposażone w umiejscowione w drzwiach przyciski elektrycznych podnośników szyb, tylną lampkę sufitową, gniazdo 12V. Oferta Nowej Dacii Duster obejmuje też cztery nowe rodzaje tapicerki, nowe siedzenia o zmienionym designie, wzmocnione oparcie tylnej kanapy i nowe, przykrycie części bagażowej zwiększają poziom komfortu i możliwości aranżacji wnętrza (wszystkie te elementy w zależności od wersji wyposażenia). Ciemniejsze kolory wystroju wnętrza podkreślają jego solidny charakter i terenowe zacięcie.

Stawi czoła każdemu terenowi

Nowy Duster jest prawdziwym autem 4×4, o znacznej dużych zdolnościach przy pokonywaniu przeszkód terenowych. Nowy Duster jest autem kompaktowym i lekkim jak na swoje gabaryty, co zapewnia mu dużą dynamikę i dobre osiągi w terenie. 6-biegowa skrzynia mechaniczna wyposażona w krótkie pierwsze przełożenie (5,79 km/h przy 1000 obr./min) znacznie ułatwia poruszanie się po nierównym terenie, ruszanie pod górę lub z dużym obciążeniem oraz utrzymanie samochodu na zjeździe (w zależności od wersji wyposażenia). Na drogach o dobrej przyczepności i autostradach doskonale sprawdza się tryb 4×2. Napęd przeniesiony jest na przednie koła umożliwiając optymalne zużycie paliwa.Na wszelkiego rodzaju drogach, niezależnie od prędkości pojazdu oraz przyczepności nawierzchni, tryb „Auto” w automatyczny sposób rozdziela moment obrotowy na przednią i tylną oś. Pozwala on uzyskać najlepszy kompromis między trzymaniem się drogi a skutecznością napędu. Na trudnych odcinkach oraz w nierównym, błotnistym lub piaszczystym terenie tryb „Lock” rozdziela równomiernie moment obrotowy na przednią i tylną oś, na wszystkie 4 koła, optymalizując zdolności terenowe auta. Zapewnia on sterowanie pracą silnika oraz układu hamulcowego lepiej dostosowane do jazdy z napędem 4×4. Dzięki dużemu prześwitowi, wynoszącemu 21 cm, wysokim kątom natarcia (29,3°), rampowemu (23°) oraz zejścia (34,9°) Nowa Dacia Duster może poszczycić się prawdziwie terenowymi zdolnościami.