SERWISDACIA

Jako Autoryzowany Serwis Obsługi gwarantujemy:

 

1. Naprawy z Gwarancją- dajemy Ci gwarancje na części i wykonane usługi. Dzięki temu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

2.Zysk przy sprzedaży- masz pewność, że książka serwisowa auta będzie prowadzona rzetelnie i dokładnie. Dzięki temu przy sprzedaży auta będziesz mógł uzyskać za nie wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że dane zawarte w książce serwisowej są zgodne z rzeczywistością.

3. Jakość za uczciwą cenę- nie zawsze będzie najtańszy, ale masz pewność, że podczas wymiany wykorzystane zostaną części oryginalne najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Masz również możliwość skorzystania z planów serwisowych, które uchronią Cię od niespodziewanych wydatków. Dodatkowo masz pewność, że cena, którą ustalisz nie zmieni się i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

4. Odpowiedzialną naprawę- używamy części i olejów spełniających wymagania producenta. Użycie niewłaściwych materiałów może mieć poważne konsekwencje i negatywnie wpływać na zużycie najważniejszych podzespołów w aucie, a także narazić na kosztowne naprawy. Posiadamy pełną ofertę części zamiennych, mamy także możliwość zamówienia potrzebnych części bezpośrednio od producenta. Ogranicza to wszelkie niedogodności i skraca czas naprawy.

5. Grunt to specjalizacja- posiadamy specjalistyczne narzędzia dostarczane przez producentów. Są one kompatybilne z konkretnym modelem auta. Dzięki nim jesteśmy w stanie szybko i skutecznie ujawnić i usunąć usterkę w Twoim aucie.

6. Bezpieczeństwo GRATIS- na Twoje życzenie przy okazji wykonywanej usługi w naszym serwisie sprawdzimy kluczowe elementy mające wpływ na bezpieczeństwo podróżowania. Mechanicy ocenią zużycie np. klocków hamulcowych i opon. Jeśli wymagają wymiany poinformujemy Cię o tym. Wszystko po to, byś wyjeżdżając z naszego autoryzowanego serwisu miał pewność, że podróżowanie Twoim autem jest całkowicie bezpieczne.

7. Po pierwsze szkolenia- w nowych samochodach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie. W naszych serwisach dużą wagę przywiązuje się do szkoleń dla mechaników. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę, a także pomaga uniknąć błędów podczas napraw.

8. Jesteś na bieżąco- z nami masz pewność, że w przypadku jakichkolwiek wad pojazdu wykrytych przez producenta poinformujemy Cię o tym i bezpłatnie usunie ewentualny problem. Dzięki temu Twój samochód zawsze będzie mobilny, a Ty będziesz mógł poruszać się nim bez obaw. Nowsze auta posiadają wiele systemów elektronicznych, które podlegają aktualizacji oprogramowania. Jako ASO posiadamy dostęp do najnowszych wersji, a Ty masz możliwość bezpiecznej i legalnej aktualizacji systemu.

9. Twoje zdanie ma znaczenie- pracujemy wg rygorystycznych norm dotyczących jakości pracy, szkoleń i obsługi klienta. W Autoryzowanym serwisie masz możliwość oceny pracy serwisu. Twoje uwagi są wnikliwie analizowane, a dzięki nim jakość pracy serwisu jest stale udoskonalana.

10.Liczy się Twój czas i wygoda- jako Autoryzowany serwis obsługi oferujemy dodatkowe usługi, dzięki którym oszczędzasz czas – transport pojazdu w ramach usługi door – to – door, serwis ekspresowy, samochód zastępczy. Oczekując na realizację usługi na miejscu możesz skorzystać z bezprzewodowego internetu wi-fi, a także napić się dobrej kawy.