Dacia Dokker

Dacia Dokker jest idealnym samochodem do codziennego użytku zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Deska rozdzielcza wyróżnia się z jednej strony prostotą, z drugiej strony stanowi wzorzec funkcjonalności i ergonomii. Fotele są wygodne i nie powodują zmęczenia nawet podczas długiej podróży. Przemyślane wnętrze z łatwością mieści 5 dorosłych osób, a dostęp do kanapy drugiego rzędu jest bardzo łatwy, dzięki najszerszym w segmencie przesuwnym drzwiom bocznym. Dodatkowo kanapa tylna jest dzielona (poza wersją Access) w układzie 1/3-2/3 i składana do pionu, co pozwala na dziecinnie łatwe przejście od konfiguracji 5-miejscowej do konfiguracji 4-, 3- lub 2-miejscowej! Już w konfiguracji 5-miejscowej auto dysponuje imponującym bagażnikiem o pojemności 800 litrów. Zmiana konfiguracji kanapy zapewnia możliwość zwiększenia pojemności ładunkowej nawet do 3m sześciennych.

dokker1

Innowacyjne technologie

Praktyczne, skuteczne i w 100% użyteczne technologie – to sposób Dokkera na ułatwienie prowadzenia i zwiększenie wygody. Dokker wyposażony został w najnowszy, wbudowany w środkową konsolę system multimedialny MEDIA NAV EVOLUTION z dużym, 7-calowym (18 cm) ekranem dotykowym. W skład tego intuicyjnego systemu wchodzi radioodtwarzacz z technologią Bluetooth® umożliwiającą słuchanie muzyki w audiostreamingu lub prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk. Obejmuje on również system nawigacji GPS z wyświetlaniem 2D i 3D (Birdview). Całość uzupełniają umieszczone w panelu czołowym gniazda USB i jack oraz przełączniki sterowania pod kierownicą. W ofercie Dacii Dokker znajduje się również drugi system multimedialny, Dacia Plug&Radio, składający się z dużego ekranu, przełączników sterowania pod kierownicą, odtwarzacza CD MP3, gniazd USB i jack w panelu czołowym oraz Bluetooth®. Wspomaganie parkowania tyłem- ułatwi manewrowanie, zapewniając jeszcze większy poziom komfortu. W każdej sytuacji możesz liczyć na Dokkera!

Niezawodność i solidność

Podobnie jak modele Renault, również modele Dacii są testowane w najbardziej skrajnych warunkach. Oprócz standardowych testów na stanowiskach badawczych Grupa Renault poddaje nowe modele samochodów skrajnie surowym testom w warunkach rzeczywistych. Już od samego początku modele Dacii były projektowane z myślą o ich sprzedaży na rynkach całego świata, przy spełnieniu bardzo surowych założeń technicznych ze względu na bardzo zróżnicowaną jakość dróg, po których miałyby się poruszać. Dlatego Dacia Logan spełnia wszystkie wymagania, aby jej użytkownicy mogli spokojnie cieszy się jazdą!