Dacia Lodgy

7 pełnowymiarowych miejsc oraz rekordowa ilość miejsca w trzecim rzędzie, zarówno pod względem odległości do przednich siedzeń na wysokości kolan, jak i odległości od siedzenia do dachu, sprawiają, że Lodgy jest jednym z najprzestronniejszych aut w tej kategorii. Dacia Lodgy dostosuje się do wszelkich potrzeb. Chcesz powiększyć przestrzeń ładunkową? Kanapa w drugim rzędzie jest składana w układzie 1/3 – 2/3. Można ją również złożyć do pionu, podobnie jak siedzenia w trzecim rzędzie. Dzięki temu możesz zmienić konfigurację z 7- na 2-miejscową zachowując siedzenia trzeciego rzędu wewnątrz lub je wyjmując (w zależności od wersji wyposażenia). Pojemność bagażnika Dacii Lodgy nie ma sobie równych!

lodgy1

Przestrzenne wnętrze

7 pełnowymiarowych miejsc* oraz rekordowa ilość miejsca w trzecim rzędzie, zarówno pod względem odległości do przednich siedzeń na wysokości kolan, jak i odległości od siedzenia do dachu, sprawiają, że Lodgy jest jednym z najprzestronniejszych aut w tej kategorii. Dacia Lodgy dostosuje się do wszelkich potrzeb.

Dowolna konfiguracja siedzeń

Już w konfiguracji 7-miejscowej wynosi ona 207 litrów, a w konfiguracji 2-miejscowej może sięgać 2 617 litrów. Nie ma już potrzeby wybierania między przestronnością, a ładownością. W Lodgy masz jedno i drugie! Dacia Lodgy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodzin. Ten dostępny w wersji 5- i 7-osobowej van posiada wiele zalet. Dla zapewnienia maksimum komfortu, Dacia Lodgy oferuje dużą ilość miejsca, również w trzecim rzędzie siedzeń (w zależności od wersji), starannie dopracowany design, praktyczne wyposażenie oraz bagażnik o bardzo dużej pojemności.

Niezawodność i solidność

Wierny tradycji marki Dacia, van Lodgy spełnia wszelkie wymagania pod względem niezawodności i solidności. Podobnie jak modele Renault, również modele Dacii są testowane w najbardziej skrajnych warunkach. Oprócz standardowych testów na stanowiskach badawczych Grupa Renault poddaje nowe modele samochodów skrajnie surowym testom w warunkach rzeczywistych. Już od samego początku modele Dacii były projektowane z myślą o ich sprzedaży na rynkach całego świata, przy spełnieniu bardzo surowych założeń technicznych ze względu na bardzo zróżnicowaną jakość dróg, po których miałyby się poruszać. Dlatego Dacia Logdy spełnia wszystkie wymagania, aby jej użytkownicy mogli spokojnie cieszy się jazdą!