Przestronne, nowoczesne kombi

Dacia Logan MCV to nowoczesne, praktyczne kombi do pracy i na rodzinne wyprawy. Zarówno na krótkich trasach, jak i podczas długich podróży docenić można jego dużą przestronność, bagażnik o pojemności 573 dm3, możliwość zmiany konfiguracji wnętrza. Przy przeprowadzce doskonale przyda się w konfiguracji 2-miejscowej zwiększając pojemność bagażnika do 1 518 dm3. Po złożeniu fotela pasażera z przodu można przewieźć przedmioty o długości do 2,7m.

Design zewnętrzny

Wszechstronność i rekordowa przestronność wnętrza Nowej Dacii Logan MCV idą w parze z atrakcyjnością zewnętrznego designu. Wyrazisty rysunek boków i zgodność z nowym standardem identyfikacji wizualnej marki Dacia zapewniają Nowej Dacii Logan MCV bardzo harmonijną, stwarzającą wrażenie solidności i dynamiki sylwetkę.

logan_mcv1

Wnętrze

Nowa Dacia Logan MCV oferuje dwubarwną lub ciemno grafitową deskę rozdzielczą, z kompletnym zespołem zegarów i wskaźników o nowoczesnej stylistyce, z chromowanymi obramowaniami zegarów oraz wyjątkowo funkcjonalnymi przełącznikami najnowszej generacji. Chromowane są również obramowania nawiewów, logo marki na kierownicy oraz wstawka w gałce dźwigni zmiany biegów. Środkowa konsola została podkreślona ozdobną wstawką, współgrającą z wewnętrznymi uchwytami do zamykania drzwi i ozdobną wstawką na kierownicy (wszystkie te elementy są dostępne w zależności od wersji wyposażenia). Wiele uwagi poświęcono uzyskaniu wysokiej jakości postrzeganej, którą dodatkowo podkreśla staranny dobór materiałów i dokładność spasowania elementów.

Niezawodność i solidność

Podobnie jak modele Renault, również modele Dacii są testowane w najbardziej skrajnych warunkach. Oprócz standardowych testów na stanowiskach badawczych Grupa Renault poddaje nowe modele samochodów skrajnie surowym testom w warunkach rzeczywistych. Już od samego początku modele Dacii były projektowane z myślą o ich sprzedaży na rynkach całego świata, przy spełnieniu bardzo surowych założeń technicznych ze względu na bardzo zróżnicowaną jakość dróg, po których miałyby się poruszać. Dlatego Dacia Logan spełnia wszystkie wymagania, aby jej użytkownicy mogli spokojnie cieszyć się jazdą!