Niesamowicie przestronna

Nowa Dacia Logan jest prawdziwym rodzinnym autem. Oferuje w pełni komfortowe i praktyczne wnętrze aż pięciu dorosłym osobom: ogromna przestrzeń w tylnej części samochodu oraz wynosząca 510 dm3 pojemność bagażnika (jedna z największych w segmencie). Dzięki niej przewóz bagaży oraz większych przedmiotów nie będzie najmniejszym problemem. Przestrzeń bagażową w Dacii Logan można powiększyć nawet to 1257 dm3. Nowością w stosunku do modelu poprzedniej generacji jest tylna kanapa ze składanym w układzie 1/3-2/3 oparciem (dostępna w zależności od wersji).

Design zewnętrzny

Dacia Logan to obszerny, solidny sedan o płynnych i eleganckich kształtach. Sylwetka, zgodnie z nową stylistyką Dacii, stała się bardziej dynamiczna. Tył nowej Dacii Logan z nowymi światłami i kształtem lepiej eksponuje przestronność auta. Końcowym efektem wprowadzonych zmian jest harmonijna sylwetka, dodająca nowej Dacii Logan elegancji.

Wnętrze

W nowej Dacii Logan zmieniło się również wnętrze. Dopracowany styl i ergonomia dają zupełnie nowe poczucie komfortu. We wnętrzu pojawia się ciemnografitowa lub dwukolorowa deska rozdzielcza o nowoczesnej stylistyce z chromowanymi obramowaniami zegarów. Obramowania nawiewów, logo na kierownicy i wstawka w gałce zmiany biegów są również chromowane. Konsola centralna została podkreślona za pomocą ozdobnego obramowania dopasowanego kolorystycznie do uchwytów drzwi i wstawki w kierownicy (w zależności od wersji). Wiele uwagi poświęcono uzyskaniu wysokiej jakości postrzeganej, którą dodatkowo podkreśla staranny dobór materiałów i dokładność spasowania elementów.

Niezawodność i solidność

Podobnie jak modele Renault, również modele Dacii są testowane w najbardziej skrajnych warunkach. Oprócz standardowych testów na stanowiskach badawczych Grupa Renault poddaje nowe modele samochodów skrajnie surowym testom w warunkach rzeczywistych. Już od samego początku modele Dacii były projektowane z myślą o ich sprzedaży na rynkach całego świata, przy spełnieniu bardzo surowych założeń technicznych ze względu na bardzo zróżnicowaną jakość dróg, po których miałyby się poruszać. Dlatego Dacia Logan spełnia wszystkie wymagania, aby jej użytkownicy mogli spokojnie cieszyć się jazdą!