Renault Kangoo Express

Nowego Kangoo Express wyróżnia się nowym wyglądem zarówno zewnętrznym jak i wewnętrznym: przód auta staje się zgodny z nową stylistyką marki Renault dzięki nowemu zderzakowi i reflektorom o zmienionym kształcie. W kabinie zmieniono deskę rozdzielczą oraz kształt kierownicy. Wersja elektryczna wyróżnia się odmiennym designem, dzięki dostępnemu w standardzie niebieskawemu logo i niebieskawym chromowanym listwom oraz czarnym wnętrzom kloszy reflektorów.W gamie Kangoo Express pojawiają się również inne nowości: nowe, oszczędne silniki o wysokich osiągach, kamera cofania, nowa generacja ESC z systemem Extended Grip i wspomaganiem ruszania pod górę, nowe radioodbiorniki z gniazdem USB i funkcją Bluetooth, system multimedialny R-Link z wbudowaną nawigacją. Nowe Kangoo Express w dalszym ciągu oferuje dużą różnorodność praktycznych i funkcjonalnych opcji: różnego rodzaju przegrody, radar cofania, zestaw drewnianych osłon części ładunkowej, zwiększoną ładowność.

Eko – Technolgie

Nowe Kangoo Express napędzane nowymi, oszczędnymi silnikami, zapewniającymi wysokie osiągi, staje się liderem pod względem oszczędności paliwa w tym segmencie.Wersje napędzane silnikami nowej generacji są wyposażone w standardzie we wskaźnik zmiany biegu na desce rozdzielczej oraz tryb ECO umożliwiające zmniejszenie zużycia paliwa nawet o 10%. Tryb Eco można aktywować za pomocą przycisku umieszczonego koło hamulca ręcznego.

Innowacje technologiczne

Nowe Kangoo Express proponuje technologiczne nowości, aby ułatwić ci codzienną pracę i przejazdy. Parkowanie w upatrzonym miejscu między samochodami stanie się łatwiejsze dzięki systemowi obejmującemu kamerę wbudowaną w tył samochodu i przekazującą obraz na ekran wbudowany w osłonę przeciwsłoneczną. Nowe Kangoo Express oferuje 2 nowe funkcje sprzężone z systemem ESC, dostępne w opcji w wersjach napędzanych silnikami nowej generacji: Extended Grip i wspomaganie ruszania pod górę.Extended Grip jest systemem wspomagającym, poprawiającym właściwości trakcyjne w trudnych warunkach jazdy (na śliskiej nawierzchni: błoto, śnieg, piasek). Wspomaganie ruszania pod górę stanowi cenną pomoc przy ruszaniu z miejsca na podjeździe lub zjeździe.a