Kangoo Z.E.

Kangoo Z.E. przyjmuje nową stylistykę Renault i zmienia się, aby jeszcze lepiej spełnić twoje zawodowe potrzeby. 3 długości nadwozia, 3 poziomy wyposażenia, wersje pięciomiejscowe, a to wszystko w samochodzie z silnikiem elektrycznym. Na pewno znajdziesz Kangoo, które będzie ci odpowiadać!

Przyjemność prowadzenia

Za kierownicą Kangoo Z.E. możesz w pełni poczuć co znaczy bezstresowa jazda. Przede wszystkim dzięki bezgłośnej pracy elektrycznego silnika. Następnie dzięki automatycznej przekładni niewymagającej zmiany biegów, co pozwala prowadzić Nowe Kangoo Z.E. płynnie i bez najmniejszych szarpnięć.

Proste w obsłudze

Formuła wynajmu akumulatora zapewnia dysponowanie przez cały czas akumulatorem w idealnym stanie o odpowiedniej pojemności. Co więcej, w razie rozładowania akumulatora masz zapewnioną usługę assistance. Zasięg Kangoo Z.E. zależy od charakterystyki pokonywanej trasy: prędkości, sposobu korzystania z klimatyzacji i ogrzewania, temperatury otoczenia oraz stylu jazdy. Możesz przejechać ok. 80 km w zimie i ok 125 km przy umiarkowanej temperaturze otoczenia. Dostępne są różne systemy ułatwiające kontrolowanie i wydłużenie zasięgu: tryb Eco, system wstępnego nagrzewania lub chłodzenia kabiny pojazdu w trakcie ładowania czy też funkcja prowadzenia do najbliższego punktu ładowania dostępna w Renault R-Link.

Niskie koszty eksploatacji

Koszt użytkowania – łącznie z kosztem wynajmu akumulatora, kosztem energii elektrycznej i obsługi technicznej – przy przebiegu ok. 15 tys. km rocznie jest zbliżony do kosztów samochodu z silnikiem spalinowym, a przy wyższych przebiegach zdecydowanie konkurencyjny.