Korzystaj z zaawansowanych technologii

Odkryj wyszukane i technologicznie zaawansowane wnętrze Nowego Renault Mégane Grandtour. Przywodząca na myśl kokpit samolotu kabina zaprasza do przeżycia zupełnie nowych doznań z jazdy. Poznaj liczne, innowacyjne i intuicyjne technologie. Dzięki systemowi Multi-Sense® wybierz odpowiadający ci tryb jazdy i spersonalizuj wystrój wnętrza. Korzystaj z kolorowego wyświetlacza Head-up, 8,7-calowego multimedialnego tabletu R-Link 2 i licznych systemów wspomagania prowadzenia…

Nowe Renault Mégane Grandtour dopracowane w każdym szczególe.

Nowy wymiar komfortu

Nowy Mégane Grandtour zapewnia optymalny komfort zarówno kierowcy, jak i wszystkim pasażerom. Przednie fotele są niezwykle wygodne, a szeroki zakres ich regulacji zapewnia możliwość dostosowania ich ustawienia do budowy ciała. Pasażerowie siedzący z tyłu mają zapewnioną wygodę i dużą ilość miejsca na nogi. Przestronne i wyposażone w liczne schowki wnętrze stawia na komfort użytkowników.

Dzięki doskonale dopracowanemu zawieszeniu i precyzyjnemu układowi kierowniczemu Nowy Mégane Grandtour świetnie trzyma się drogi, zapewnia niezwykłą szybkość reakcji, a jednocześnie daje poczucie bezpieczeństwa. W połączeniu z szeroką gamą silników, zarówno benzynowych jak i wysokoprężnych, gwarantuje emocjonującą jazdę. Renault Mégane Grandtour jest najlepszym dowodem na to, że prowadzenie kombi należy do przyjemności!

Wyróżnij się na drodze

Sportowy wygląd, wyróżniający design. Płynna i dynamiczna linia Nowego Mégane Grandtour emanuje energią zapowiadającą wysokie osiągi. Auto wyróżnia się osobowością widoczną w najmniejszych detalach, jak chociażby w charakterystycznej stylistyce tylnych świateł.