Renault Trafic

Nowy Renault Trafic wyróżnia się dynamiczną stylistyką. Przód pojazdu wyraża moc i zdecydowanie poprzez wspólne dla całej gamy modeli dostawczych, powiększone i umieszczone bardziej pionowo logo. Reflektory są smukłe i wyraźne dzięki czemu świetnie współgrają z dużym, skutecznie chroniącym pojazd zderzakiem. Wlot powietrza i ozdobna listwa w kolorze nadwozia odciążają optycznie przód samochodu. Dzięki tym wszystkim zmiano sylwetka Nowego Renault Trafic’a zyskała o wiele bardziej dynamiczny wygląd.

Mobilne biuro

Kabina Nowego Renault Trafic’a może być wyposażona w wiele innowacyjnych rozwiązań upraszczających życie zawodowcom tym samym tworząc prawdziwe mobilne miejsce pracy. Dzięki rozwiązaniom takim jak uchwyt na telefon czy tablet, wnęce na laptopa lub stolik do pisania w zasięgu ręki posiadamy wszystkie narzędzia w pracy. Kabina posiada również schowki o łącznej objętości 90 litrów, w tym 54-litrowy schowek pod siedzeniem pasażera. Nowy Renault Trafic w pełni zapewnia najwyższy poziom komfortu jak również prowadzenia pojazdu.

Strefa ładunkowa

Nowy Renault Trafic posiada praktyczną przestrzeń ładunkową. Klapa w przegrodzie pozwala uzyskać największą dostępną na rynku w kategorii takich pojazdów długość przestrzeni: 3,75 m w wersji L1 i 4,15 m w wersji L2. W ofercie Nowego Renault Trafic’a zawiera szeroki zasób elementów wyposażenia i akcesoriów pomagających w załadunku towarów i zabezpieczających ich przewóz. Należą do nich wewnętrzna półka podsufitowa, system blokady tylnych lewych drzwi, 18 uchwytów mocowania oraz karta „Hands free”. Dla Renault Trafic przygotowujemy zabudowy specjalistyczne na życzenie m.in.:

  • – Izoterma
  • – Pojazd warsztatowo-serwisowy
  • – Transport osób niepełnosprawnych
  • – Pojazdy interwencyjne