Renault Zoe

Ciężko oderwać od niego wzrok. Fascynujący. Jego harmonijna sylwetka nie pozostawia nikogo obojętnym. Jedno wciśnięcie przycisku „start”, jedno wciśnięcie pedału gazu i auto już mknie bezgłośnie przez miasto wśród zdumionych spojrzeń przechodniów. Codzienność może być cudowna!

Renault R-Link

Twój smartfon towarzyszy ci wszędzie? Tak samo uzależnisz się od swojego ZOE… Aby je doładować, wystarczy podłączyć je do prądu. Chcesz zadzwonić do przyjaciela? Spotkać się z nim na mieście? Czekając na niego, przejrzeć pocztę elektroniczną? Wszystko to jest możliwe dzięki wbudowanemu, multimedialnemu tabletowi z ekranem dotykowym renault R-LINK. Bez stresu i nerwów. Z dala od zgiełku miasta, ZOE zapewnia ci błogi spokój.

Ile kilometrów mogę pokonać na pełnym zapasie energii?

Zasięg, podobnie jak w przypadku każdego innego samochodu – spalinowego bądź elektrycznego – zależy od kilku czynników: stylu jazdy, rodzaju trasy, prędkości, warunków pogodowych, itp. W przypadku ZOE rzeczywisty zasięg w strefach podmiejskich może wahać się od około 100 km w niskich temperaturach do około 150 km w umiarkowanych temperaturach.

Jak mogę doładować akumulator?

ZOE jest wyposażony w inteligentny system ładowania Caméléon™, umożliwiający doładowanie akumulatora w czasie od 30 minut do 10 godzin, w zależności od mocy terminala ładowania. ZOE jest dostarczany w standardzie z przewodem szybkiego ładowania z Wallboxów i publicznych terminali ładowania. W opcji można zaopatrzyć sie również w przewód Flexi Charger do ładowania z domowych gniazdek elektrycznych.