Renault Clio R.S.

Dynamiczne i jedyne w swoim rodzaju. W trybie „Sport” Nowe Renault Clio R.S. 200 EDC pozytywnie Cię nakręci. aerodynamiczna Listwa F1 w zderzaku, tylny dyfuzor, podwójna końcówka wydechu i specjalne obręcze kół 17” lub 18”. Poczuj w sobie pasję za kierownicą Nowego Clio R.S.

Automatyczna dwusprzęgłowa skrzynia biegów EDC

Zastosowana po raz pierwszy przez Renault Sport 6-biegowa automatyczna skrzynia biegów EDC zapewnia komfort właściwy dla skrzyni dwusprzęgłowej (pozwalający dostosować się do żądanego stylu jazdy) oraz szybkość działania skrzyni sekwencyjnej z czasami zmiany przełożeń w trybie Race skróconymi do 150 ms!

Sportowy temperament

Łatwe i wygodne w codziennym użytkowaniu Nowe Clio R.S. 200 EDC jest autem o wybitnie sportowym temperamencie. Nowy, 4-cylindrowy, 16-zaworowy silnik osiąga moc 200 KM przy 6 000 obr. / min. Jego wysoki, sięgający 240 Nm moment obrotowy jest dostępny już od 1 750 obr./min zapewniając natychmiastową przyjemność prowadzenia. W tej opracowanej przez Renault Sport jednostce zastosowano szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań, takich jak popychacze z powłoką DlC (Diamond like Carbon) i podwójny regulator wałka rozrządu.

Innowacje technologiczne

Technologicznie zaawansowane i dostarczające unikalnych wrażeń Clio R.S. 200 EDC kusi wyjątkowym wnętrzem. Króluje w nim komfort i praktyczne rozwiązania jakie oferuje np. 7-calowy, dotykowy ekran multimedialny MEDIA NAV oraz łopatki pod kierownicą umożliwiające błyskawiczną zmianę biegów. To więcej niż samochód: to czysta adrenalina.

Karta Renault Hands Free

Wystarczy po prostu mieć ją przy sobie – karta Renault Hands Free umożliwia otwieranie oraz zamykanie auta i jego uruchomienie poprzez zwykłe zbliżenie lub oddalenie się od niego, bez konieczności jej wyjmowania z kieszeni czy torebki.