Design Clio, praktyczność samochodu dostawczego

Clio Société zostało stworzone aby lepiej sprostać potrzebom klientów instytucjonalnych. W Clio Société znajdziesz przegrodę oddzielającą część pasażerską od ładunkowej. Łączy praktyczność samochodu dostawczego z atrakcynym designem Clio. Kompaktowy z zewnątrz, w środku jest pojazdem bezpiecznym, komfortowym i funkcjonalnym.

Dynamiczne silniki

Oferuje dynamiczną stylistykę, funkcjonalne wnętrze oraz wysoki komfort jazdy dzięki praktycznemu wyposażeniu oraz silnikom charakteryzującym się dobrymi osiągami i niskim zużyciem paliwa: benzynowemu 1.2 16V 75 czy wysokoprężnemu 1.5 dCi 70.

Komfort i bezpieczeństwo

W wersji Authentique Clio Société dba o komfort i bezpieczeństwo jazdy oferując seryjnie 4 poduszki powietrzne, ABS oraz zmienne wspomaganie układu kierowniczego, kierownicę oraz fotel kierowcy regulowane na wysokość a także szyby przednie regulowane elektrycznie. Teraz możesz także zamówić Clio Société z najtańszą na rynku fabryczną nawigacją z menu w języku polskim. Dzięki tym zaletom Clio Société staje się sprawnym i wydajnym miejscem pracy.