leasing_najem

Furgon izotermiczny

Furgon izotermiczny jest propozycją dla klientów oczekujących od samochodu zwrotności, łatwości parkowania i poruszania się w warunkach miejskich.

Dlatego też furgon z zabudową izotermiczną najlepiej sprawdza się w lokalnej dystrybucji oraz dostawach do sklepów i punktów handlowych.

Klienci, decydując się na Renault, mają do wyboru furgony izotermiczne na bazie Kangoo Express, w tym Compact i Maxi, Trafica lub Mastera. W gamie Dacii dostępny z zabudową izotermiczną jest także Doker VAN.

Wewnętrzne ściany zabudowy izotermicznej są wykonane z wysokiej jakości płyt warstwowych odpornych na uszkodzenia mechaniczne, warstwę izolacyjną stanowi wysokiej jakości izolator zapewniający bardzo dobra izolację termiczną. Izolowana jest również podłoga, która jest łatwozmywalna, pokryta antypoślizgowym tworzywem sztucznym lub blachą aluminiową ryflowaną.

Łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej możliwy jest dzięki nisko umieszczonej podłodze.

Niskie koszty eksploatacji oraz duża ładowność furgonów izotermicznych Renault czynią je niezbędnym środkiem transportu dla hurtowni farmaceutycznych, piekarni, cukierni oraz firm cateringowych.

W zależności od indywidualnych potrzeb transportowych furgony izotermiczne mogą być wyposażone w wewnętrzne ścianki działowe (stałe i mobilne), agregaty chłodzące i chłodząco-grzejące, dodatkowe urządzenia grzewcze

Kontrola i wydruk temperatury przewożonego ładunku możliwa jest dzięki elektronicznym rejestratorom.

Wszystkie zabudowy izotermiczne posiadają atesty PZH.