Renault Grand Scénic

Grand Scénic zapewnia pełną swobodę. Komfortowy, przestronny i oferujący liczne możliwości zmiany konfiguracji wnętrza, nie zapomina o nikim. W wersji 7-miejscowej, pasażerowie siedzący w trzecim rzędzie wyposażonym w składane fotele dysponują dużą ilością miejsca na nogi i na głowę. Mogą tam z łatwością usiąść i wygodnie podróżować dwie dorosłe osoby. Pojemny bagażnik (do 752 dm3 wersji 5-miejscowej i 702 dm3 w konfiguracji 7-miejscowej) pomieści wszystkie bagaże. Po wyjęciu foteli drugiego rzędu pojemność bagażnika można zwiększyć do ponad 2 m3. Będziesz mógł stawić czoła wszystkim wyzwaniom, jakie niesie na co dzień życie.

Thin Film Technology

Thin Film Technology – rozwiązanie oferowane wyłącznie w modelu Scénic i Grand Scénic. Za tymi trzema literami kryje się przyszłość tablicy rozdzielczej. Siedząc za kierownicą dysponujesz prawdziwym ekranem komputera! Kolorowym ekranem dostarczającym wielu informacji i bardziej czytelnym niż klasyczny zestaw zegarów i kontrolek. Automatycznie wyświetla on właściwe informacje w odpowiednim momencie.

Aranżacja wnętrza: optymalna inteligencja

Do twojej dyspozycji jest 5 lub 7 pełnowymiarowych miejsc i jak zawsze mnóstwo praktycznych możliwości aranżacji wnętrza. Możesz składać i rozkładać fotele w zależności od potrzeb. To takie proste! Niespodziewany wyjazd na weekend, mała przeprowadzka… po złożeniu oparcia fotela pasażera z przodu załadunek dużych przedmiotów w Grand Scénic nie będzie nigdy stanowiło problemu. Tak więc czy wybierasz się w podróż z rodziną lub z przyjaciółmi, czy też chcesz przewieźć coś dużego… one naprawdę są do tego stworzone.

grand-scenic_3

Niezrównany komfort i oszczędność

Design,komfort, przestrzeń, niezawodność, a ponadto użyteczne technologie, dzięki którym mamy ochotę jechać wciąż dalej i dalej… Tym bardziej, że silniki Energy dostępne w Renault Grand Scénic są niezrównane, tak pod względem oszczędnego zużycia paliwa, przyjazności dla środowiska, jak i przyjemności zjazdy. System audio Bose® Energy Efficient Series, sprawia, że zapominamy o przebytych kilometrach, byle tylko móc nadal wsłuchiwać się w głębię generowanych dźwięków!