Renault MASTER to bezpieczeństwo

Dbamy o Ciebie, abyś Ty mógł w pełni skupić się na swojej pracy. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego nowe Renault MASTER wyposażone zostało w najwyższej klasy system biernego bezpieczeństwa. W jego skład wchodzi poduszka powietrzna kierowcy o podwyższonej skuteczności, poduszka powietrzna pasażera z przodu i boczne poduszki – dostępne w opcji, oraz 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Dzięki ogranicznikom napięcia, oraz regulacji w pionie i zapewniają optymalne bezpieczeństwo, dzięki dostosowaniu do budowy ciała użytkownika.

Bez kompromisów

Z dumą prezentujemy Nowy MASTER Autobus, który umożliwia przewóz do 17 osób (kierowca i 16 pasażerów). Wyposażyliśmy go we wszystko, co niezbędne dla zapewnienia przyjemnej i bezpiecznej jazdy. W przypadku Renault MASTER Autobus stawiamy na zapewnienie najwyższego komfortu wspomaganego nowoczesną technologią oraz bezpieczeństwo twoje i twoich pasażerów.

masterautobus1

Komfort przede wszystkim

Projektując kabinę Twojego Renault MASTER, myśleliśmy przede wszystkim o Twojej wygodzie. Nieważne, jak wiele kilometrów masz do pokonania. Ergonomiczne sterowanie, regulowany fotel i kierownica, klimatyzacja, izolacja dźwiękoszczelna, liczne schowki, wspomaganie parkowania… pomyśleliśmy o wszystkim, aby Twoja podróż była przyjemna i relaksująca.

Multimedia

Stworzyliśmy system multimedialny, który służy Ci na każdym kroku. Dzięki dopasowanym do Twoich potrzeb rozwiązaniom i systemowi Carminat Tom Tom możesz uniknąć korków i zyskać na czasie. Dzięki smartfonowi i aplikacji R&Go zyskujesz dostęp do podstawowych funkcji, kiedy chcesz.

Radar cofania

Dzięki radarowi cofania, manewrowanie staje się proste. System wykrywa nieruchome przeszkody i informuje o nich sygnałami dźwiękowymi o coraz większej częstotliwości. Nic nie umknie twojej uwadze.