Zwinne i przestronne

Renault Twingo to zwinny, pozornie niewielki samochód o unikalnym stylu. Żeby się o tym przekonać wystarczy spojrzeć na figlarne
reflektory, kierunkowskazy w kształcie powiek, „uśmiechniętą” osłonę chłodnicy i światła do jazdy dziennej z diodami LED.

 

Pełne pomysłowych rozwiązań

Renault R-Link EVOLUTION 1 ® – bądź zawsze w kontakcie ze światem. Najważniejsze, niezbędne funkcje (nawigacja TomTom®, multimedia, Bluetooth® i aplikacje) możesz obsługiwać za pomocą 7-calowego ekranu dotykowego.

FlexiCaseS® – pomysłowe rozwiązanie Flexicases® to m.in.: kieszenie w drzwiach, schowki pod tylnymi siedzeniami, środkowy schowek między przednimi fotelami czy wyjmowany schowek deski rozdzielczej – w sumie 52 l pojemości.

R & GO® 4 – połącz smartfona z radiem samochodowym za pomocą aplikacji multimedialnej R & GO® i korzystaj z całego wachlarza usług: nawigacji satelitarnej CoPilot® Premium, radia, telefonicznego zestawu głośnomówiącego Bluetooth®, informacji o stylu jazdy.

Miejski, ale pojemny!

Umieszczenie silnika z tyłu umożliwiło zwiększenie ilości miejsca z przodu auta. Pozwoliło na skrócenie maski i uzyskanie bardziej przestronnego wnętrza, godnego aut z wyższego segmentu. Kabinę zwiększono również poprzez przesunięcie kół na skraj nadwozia. Teraz to miejskie auto jest jeszcze bardziej uniwersalne i po raz pierwszy jest dostępne z 5-drzwiowym nadwoziem.

Silna osobowość

Nowe Renault Twingo posiada bardzo wyrazisty przód z dużymi reflektorami i umieszczonymi nad nimi kierunkowskazami oraz dwoma przetłoczeniami maski. Nowe światła nawiązują do reflektorów R5, a poprzez dodanie dwóch okrągłych świateł do jazdy dziennej – także do poprzedniego Twingo. Te akcenty stylistyczne nadają Nowemu Renault Twingo sympatyczny i solidny wygląd. Układ świateł ze światłami do jazdy dziennej podkreśla jego silną osobowość.

Dzięki możliwości wyboru koloru nadwozia, personalizacji oraz zamontowania nakładek błotników, Nowe Renault Twingo może zmieniać swoją osobowość: być bardziej kobiece lub męskie, miejskie lub sportowe.