kredyt

Bezpieczeństwo na drodze

Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia podczas prowadzenia samochodu. Dlatego przygotowaliśmy gotowe rozwiązania, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo na drodze. Współpracujemy z wieloma renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, aby zagwarantować idealne dopasowanie oferty do Państwa potrzeb. Zapewniamy ubezpieczenia od podstawowej ochrony do rozszerzonych usług, w których skład wchodzą: OC, AC, NNW, ZK oraz bogaty Assistance.

We współpracy z TUiR Allianz oraz PZU opracowaliśmy atrakcyjne pakiety, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo w pełnym zakresie.

Ubezpieczenia pakietowe zapewniają:

➠ Zniesiony udział własny w szkodach AC

➠ Bezgotówkowe naprawy powypadkowe i szybki serwis likwidacyjny

➠ W naprawach pojazdu w Autoryzowanych Serwisach Renault zastosowanie oryginalnych części zamiennych bez potrąceń z tytułu ich amortyzacji.

Bogaty zakres w ramach Car Assistance Allianz i PZU Auto Pomoc miedzy innymi: samochód zastępczy na czas naprawy; pomoc gdy zabraknie paliwa, zawiedzie akumulator, przestaną działać światła bądź zatrzasną się kluczyki; gdy awaria samochodu lub wypadek nie pozwolą na dalszą kontynuację podróży otrzymamy pomoc w dalszej jej organizacji np: samochód zastępczy, pokrycie kosztu hotelu, holowanie do najbliższego autoryzowanego serwisu.