Wyprzedaż 2017 – Oferta Mistrzów

Wybierz najpiękniejsze modele z gamy Renault i zyskaj nawet do 20.000 zł z oponami zimowymi i ubezpieczeniem 2,9%*

clio-1190x355

RENAULT CLIO i CLIO GRANDTOUR – Zyskaj nawet do 6000 zł z oponami zimowymi i ubezpieczeniem 2,9%

Kuszące zmysłowym designem Renault CLIO doskonale sprawdza się w mieście. Jego ergonomiczne wnętrze zostało wyposażone w zaawansowane technologie, ułatwiające codzienne użytkowanie, takie jak system multimedialny Media Nav Evolution z ekranem dotykowym 7″ i nawigacją. W wersji Grandtour Renault CLIO zachwyca przestronnością i funkcjonalnością.

Sprawdź jaką ofertę na Renault Clio przygotuje dla Ciebie nasz doradca!

nowy_captur

RENAULT CAPTUR – Zyskaj nawet do 8 000 zł z oponami zimowymi i ubezpieczeniem 2,9%

Renault CAPTUR to miejski crossover, który doskonale łączy piękno z funkcjonalnością. Jego wyważone kształty o atrakcyjnym designie, z dużymi kołami i wysokim prześwitem, charakteryzuje solidność SUV-a, przestronność vana oraz zwrotność i przyjemność prowadzenia typowa dla samochodów kompaktowych.

Sprawdź jaką ofertę na Renault Captur przygotuje dla Ciebie nasz doradca!

nowy-megane-grandtour

NOWE RENAULT MEGANE I MEGANE GRANDTOUR – Zyskaj nawet do 10 000 zł z oponami zimowymi i pakiet ubezpieczeń za 2,9%

Nowe Renault MÉGANE oczarowuje od pierwszego spojrzenia. Jego sylwetka, o doskonale wyważonych proporcjach, zaskakuje wyrazistością stylu i śmiałością pełnego ekspresji designu. Zaawansowane technologicznie i pełne komfortu wnętrze przywodzi na myśl kokpit samolotu. Nowe Renault MÉGANE dostarcza niezrównanej przyjemności z jazdy. Emocje sięgają zenitu.

Sprawdź jaką ofertę na Renault Megane przygotuje dla Ciebie nasz doradca!

talisman-1190x355

TALISMAN I TALISMAN GRANDTOUR – zyskaj nawet do 13.000 zł z oponami zimowymi i pakietem ubezpieczeń za 2,9%

Multi-Sense

Odkryj komfort i niepowtarzalną przyjemność prowadzenia. Praca silnika, sterowanie zawieszeniem, system 4CONTROL, oświetlenie ambientowe wnętrza, natężenie masażu w elektrycznie regulowanych fotelach przednich… dzięki systemowi Multi-Sense to Ty decydujesz w jakim stylu chcesz prowadzić swój samochód.

 

Sprawdź jaką ofertę na Renault Talisman przygotuje dla Ciebie nasz doradca!

kadjar-1190x355

RENAULT KADJAR – zyskaj nawet 12 000 zł z oponami zimowymi i pakiet ubezpieczeń za 2,9%

Zamiast czekać, zacznij żyć.

Renault KADJAR emanuje śmiałością, dzięki atletycznej sylwetce połączonej z płynnymi, a zarazem zmysłowymi liniami. Inspirujący i sportowy charakter Renault Kadjar sprawi, że stanie się on Twoim wiernym towarzyszem w dniu codziennym.

Sprawdź jaką ofertę na Renault Kadjar przygotuje dla Ciebie nasz doradca!

Nie czekaj, ilość samochodów jest ograniczona.

*Maksymalna kwota zysku 20 000 zł dotyczy Renault Espace i obejmuje rabat 17 000 zł oraz komplet opon zimowych o wartości maksymalnej 3000 zł dostępny od 1 zł. Kwota zysku jest zróżnicowana w zależności od modelu. Oferta łączy się z pakietem ubezpieczeń 2,9% dostępnym w ramach Renault Finansowanie. Oferta dotyczy samochodów wyprodukowanych w 2017 roku. Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault-PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault-HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2,9% wartości samochodu dostępny w połączeniu z Renault Finansowanie dla wybranych modeli Renault. Oferta ubezpieczenia 2,9% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Stan oferty na 7.11.2017. Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonie.